galeria3

Wiemy, że w każdym dziecku drzemią wspaniałe możliwości, które nasi pedagodzy poprzez zróżnicowaną propozycję zajęć, pomogą wydobyć i wykorzystać dla jego jeszcze lepszego rozwoju.

Małe dzieci są odkrywcami, którzy głownie wykorzystują swoje zmysły, budując siebie i swój intelekt poprzez przyswajanie tego, co istnieje w ich otoczeniu.

U nas nigdy nie jest nudno. Wierzymy w wielo-zmysłowe poznawanie świata.

Naszym celem jest stworzenie dzieciom możliwości rozwijania zainteresowań i warunków aby przy wsparciu dorosłych odkryły swój talent.

Zajęcia na basenie odbywają się w małych grupach, by jak najbezpieczniej i komfortowo wprowadzić dziecko w świat wodnej przygody.
Celem naszych zajęć jest danie dzieciom okazji do oswojenia się z wodą poprzez zabawę  i doświadczenia pozytywnych emocji.
Dokładamy wszelkich starań aby lekcja składała się z różnorodnych i atrakcyjnych ćwiczeń.

Jest dyscypliną opierającą się na ogólnym rozwoju wszystkich cech motorycznych. Zapewnia harmonijny rozwój całego organizmu.
To niezwykle atrakcyjna forma ruchu dla dzieci. Wzmacnia pozytywne cechy charakteru, uczy dyscypliny i odpowiedzialności za siebie i współćwiczących.
Ćwiczenia zwinnościowe mają pozytywny wpływ na proces uczenia się! Dzieci uczą się rozwiązywać problemy, przezwyciężać obawy, podejmować szybkie decyzje.

Dają możliwość dodatkowych godzin doskonalenia umiejętności tanecznych.
Zorganizowane w odpowiedzi na prośby Rodziców naszych Bystrzaków.
Głównym elementem każdego spotkania jest nauka krótkiego grupowego układu tanecznego w rytm najnowszych hitów muzycznych. Natomiast głównym celem budowanie pewności siebie w trakcie sprawnego poruszania się na parkiecie.